| teodora12_8347 a întrebat:

Buna TPU! stiti cum sa fac sa-mi creasca unghiile mai repede?

Răspuns Câştigător
| VanillaCh0c0 a răspuns:

Sunt tratamente speciale in farmacii sau branduri cunoscute gen Avon,si deloc costisitoare, care chiar dau rezultate.Iar din cate am auzit eu, ai putea sa folosesti un albus de ou cu o lingura de zeama de lamaie si putin praf de copt dupa care stai cu acest amestec 10 minute,te speli,te dai cu putin ulei de masline, pentru a intari unghiile, iar apoi cu o crema normala de maini. happy Funda? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Stefania33 a răspuns:

10 linguri de apa, le incalzesti cu o lingurita mica de piper rosu, si o lingurita de crema de maini.asta am gasit pe un forum si sincer la mine se cunoaste rezultatul happy

| mattdemon a răspuns:

Am auzit ca daca ti le tii in apa iti vor creste iar dupa trebuie sa folosesti tratament de intarire a unghiilor (deoarece apa ti le subtiaza)