| sunttimida a întrebat:

Stiti metode de indreptare a parului fara placa?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îl poti usca cu o perie speciala, sau cu feonul si o perie de par. Iei cate o suvita, o intinzi cu peria si usuci cu feonul. App foloseste protectie de placa înainte sa faci asta.

| Ruxandra15 a răspuns:

Roata suedeza

| RoxyRoxana99 a răspuns:

Tratamentul cu keratina sau botox. Cauta pe net.

| RoxyRoxana99 a răspuns:

Sau îndreptatul din perie...

| llg a răspuns:

Tratamentul cu keratina iti distruge parul. Sunt niste spray-uri care il indreapta de la Syoss si Kallos. Depinde cat de cret ai parul.

| OanaaL a răspuns:

Buna, poti sa iti faci tratament pentru indreptarea parului cu keratina sau sa ti-l usuci cu o perie rotativa.
Tratamentul il poti face la un salon de coafura, sau foloseste mult balsam pe par doar pe lungime nu pe scalp.
funda? happy

| Ella33 a răspuns:

Https://www.google.ro/......Https?/url Gasesti aici cateva metode naturale pentru indreptarea parului.