| Angelaaa a întrebat:

Stiu ca e putin cam devreme sa caut daaar..nu stiu cu ce sa ma imbrac de revelion! O sa il fac intr-un restaurant de lautari (este si ziua unei prietene si a decis sa il faca acolo). Ma gandeam la o rochita ceva.dar nu stiu ce. Nu vreau nici sa inghet de frig. Si nu stiu nici sa asortez hainele! Adica cu o rochita de iarna ce cizme ar merge? As dori o rochita in stil gipsy dar nu stiu daca merge...
Asa ca ajutor! Orice sfat, idee, site e bine venit! multumesc big grin

1 răspuns:
| JessicaStefana a răspuns:

În niciun caz nu vei muri de frig la lăutari, eventual de cald. Poți liniștită să îți iei o rochiță drăguță și niște tocuri ( platforme sau stileto, depinde cât de eleganta este rochița) sau niște botine mai elegante.