| Andreeeeeeaaa a întrebat:

Sunt bronzata natural si as vrea sa ma duc la solar ca sa il mentin. Se intampla ceva cu bronzul? se ia sau ceva? Scuze categoria

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

E vara, sunt 40 de grade la umbra! Nu te poti bronza sanatos la soare? Trebuie neaparat sa mergi la solar?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bronzata natural? Ai avut solar acolo? In burtica?

| grab a răspuns:

Cand te duci la solar, la intrare acolo e tanti la receptie care are cel mai bun raspuns la intrebarea ta!
Aici intreaba-ne daca ne intereseaza ca nu ai prieten! happy
Stima!

| Eufourikul a răspuns:

Nu e categoria potrivitawinking sunt alte categorii in care poti afla raspunul tau!

| SpLatTionut a răspuns:

Voi nu vedeti and alegeti categoria? Chiar toti dati la plesneala? straight face