| kEmLoLiTuTzA a întrebat:

sunt noua aici, vreau sa ma ajutati cu niste raspunsuri.As vrea sa ii iau unui baiat de 13 un cadou dar nu stiu ce cadou.Multumesc pentru raspunsuri-*!

Răspuns Câştigător
| CossMii a răspuns:

Buna ii poti lua un ceas un lantisor o rama si pui o poza cu tine si cu el sau poti sa ii mai iei un mp3, nu stiu uite`te si la gusturile lui love struck funda plzz?:d

4 răspunsuri:
| ANDOO_1416 a răspuns:

Unui baiat... Cel caracterizeaza pe acel baiat? un tricou imprimat cu ceva ar fi original. un ceas de mana cool sau un ceas de perete in forma de roata, volan. dar fi originala nu uita.

| ALEXA_4007 a răspuns:

Tre sa the pui in locul lui. daca ei fii baiat ai vra:...eu propun sa ii iei ceva cu formatia lui pref, ceva util sau ceva cu culoarea lui pref. as opta pentru un bluzon, o perna cu cele de sus.

| kEmLoLiTuTzA explică:

Multumesc ma m-ati ajutat!:*, fundita pentru cele mai bune raspunsuri