| simonabuburuza44 a întrebat:

Știți un tratament pentru creșterea parului? În cât timp se văd rezultatele?

6 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Tratamentele pentru cresterea parului de obicei sunt pe termen lung si dupa ce opresti tratametul iti cade si mai mult par ca inainte de tratament. Deci nu prea e recomandat. Rezultatele se vad in 6 luni-1 an.
Exista si solutia cu ulei de ricin sau argan, dar rezultatul tot cam asa tarziu se vede.

| kiri11 a răspuns:

Poti incerca cu uleiul de ricin, de cocos dar daca te intereseaza un produs cu adevarat bun, incearca vivese senso duo happy

| heyitsmexd a răspuns:

Buna! Am un sfat pentru tine, pe care eu personal l-am primit si l-am urmat cu strictete. La farmacie, exista o solutie minune de la gerovital plant. Este vorba de un ulei cu petroleum, ulei de ricin, vitaminele A si E. Se aplica pe parul uscat, se tine 2-3 ore, dupa care iti poti face baie. E foarte benefic, parul nu mai cade deloc, iar cresterea este accelerata, si creste foarte repede. Petroleumul a fost folosit inainte foarte mult, cand femeile aveau toate par pana la brau. Mult succes! (:

| Username393 a răspuns:

Uleiul de ricin este foarte bun pentru accelerarea cresterii parului. Eu il foloseam cu o zi inainte de spalare si inainte de a-mi aranja parul de placa.

| faranume098765w4567 a răspuns:

Samponul de cal este Dumnezeiesc .....in cateva saptamani, ai sa observi rezultatele si la desime si lungime! Garantez

| Khariiah a răspuns:

Ulei de ricin la rădăcină înainte să te speli. Lași jumătate de oră-o oră să acționeze