| anonim_4396 a întrebat:

tocmai mi-am luat un bolero albastru deschis si nu stiu cu ce as putea sa il imbrac. help! funda

5 răspunsuri:
| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

Buna.poti sa-l asortezi cu alb, negru, albastru inchis sau poate ceva cu sclipici

| ioana1704 a răspuns:

N-ai spus textura. vezi la un pantalon pot fi blugi, iar cu camasa sau bluza fa contrast, de pilda ciclam.

| Eveeee a răspuns:

Pai poti sa il porti in multe feluri ca de ex :
- cu un maieu preferabil : albastru inchis, negru, alb, mov asa si asa, poate chari rosu da nu prea :) ( poate avea pe el sclipici sau ceva desene ori o fundita ) + blugi dar asa ca boleroul si asa mai stramti sa nu fie prea sport blugii sau ceva pantaloni din material dar stramti :)
- cu o rochie asa de vara tot culorile ce tiam spus + pantofi cu toc sau balerini si ceva fundita in par da asa sa fie la evidenta
- cu un maieu sau o bluza intr-o culoare dar poate avea pe ea sclipici sau ceva desen :) + o fusta dar care sa aiba guma de preferat si sa fie asa sus ca aici : http://www.ceimbracazi.ro/wp-content/uploads/2010/08/tinuta-scoala-1.jpg bft :*:*

| Patty99 a răspuns:

Cu un tricou albastru, alb sau negru asortat cu niste blugi sau o fusta cu cizme din alea albastre sau o rochie funda?

| happynesss a răspuns:

Poti sa-l asortezi cu o rochita alba sau neagra...pentru ceva mai modern: cu un maiou alb sau negru... poate fii si cu un scris pe mijloc! o sa-l poti lua cu blugi aceeasi culoare cu bolero-ul sau o fusta alba sau neagra.Si trebuie sa iei o pereche de sandale sau balerini happy