| DiamondCat a întrebat:

Uleiul de ricin este bun pentru cresterea mai rapida a unghiilor, daca da, va rog spuneti-mi, cum se procedeaza, si cat mai repede va rog! (nu este pentru mine aceasta intrebare si trebuie sa dau raspuns rapid.) Multumesc, FUNDA!

Răspuns Câştigător
| allmiss a răspuns:

Da este foarte bun pentru unghii cat si pentru par.
Aplici pe unghii ulei de ricin si masezi timp de cateva minute dupa care te stergi cu un servetel.

1 răspuns:
| RoxanaA_8239 a răspuns:

Uite aici despre ulei de ricin http://www.frunza-verde.ro/ulei-de-ricin este excelent pentru cresterea si regenerarea parului