| Deasonyka a întrebat:

Buna TPU, va rog dati-mi mai multe detalii despre microdermoabraziune! Este indicat pentru persoanele de 20 care au ridurile expresive sa faca microdermoabraziune pentru a scapa de ele? Va rog spuneti-mi care sunt costurile unei microdermoabraziuni si in ce procedee consta aceasta? M-ar interesa sa i-mi fac un tratament pentru a scapa de ridurile de pe frunte am 20 de ani si recunosc ca se vad cam urat acele riduri expresive. Oare sa fac acest tratament,merita? Va rog daca ati mai incercat spuneti-mi si mie! Recomandati-mi ceva bun, dau funda!
A! uitasem sa mentionez, exista riscul sa iti mutilezi fata in urma acestor tratamente?

1 răspuns:
| bianca56701 a răspuns:

Eu zic sa te duci la doctor specialist in ce ai zis tu si sa il intrebi pe el ca el stie mult mai bine decat orici cine pentru ca nimeni nu poate sa zica ca trebuie sa faci nu stiu ce pentru ca fiecare ten e diferit