| Florin_7217 a întrebat:

Vreau sa-i cumpar prietenei mele de Paste o trusa de machiaj dar nu am idee de care trusa sau de unde sau de pe ce site sa comand.niste sfaturi mi-ar fi de mare folos. Funda:*

6 răspunsuri:
| Parisblue a răspuns:

Pai poti gasi orinde,la magazinele mari,la plafar in special,unde se gasesc produse de cosmetica,nu pot sa iti spun de care trusa pentru ca depinde ce gasesti, eu zic mai bine sa te duci la fata locului, nu sa comanzi de pe net.succes!

| FashionDiva a răspuns:

Uite aici tipuri de machiaj + farduri si de unde le poti cumpara http://fashion.mozku.com/categorie-fashion/cum-sa-te-machiezi/

| a_5373 a răspuns:

Una Rubby Roselaughing

| Creatza_4434 a răspuns:

Iti recomand o trusa de la ruby rose.Sunt foarte bune si la un pret acceptabil.Le gasesti in magazinele de cosmetica.Se gasesc in diferite forme si marimi.Eu astea le folosesc de foarte multi ani. Sper ca ti-am fost de folos.

| Haffar a răspuns:

Depinde cati ani are. Daca e trecuta de 20 sincer nu-ti recomand Ruby Rose pentru ca odata cu varsta incepi sa apreciezi si machiajul/produsele de calitate. Daca doar se joaca cu machiaju si nu pune accent pe asta nu cred ca te va critica pentru Ruby Rose. Ti-as putea spune niste firme bune si de calitate, sunt convinsa ca o sa-i placa.

M.A.C - poti gasi pe internet produsele. calitate 10/10
Chanel - Sephora @ co. calitate 10/10
Clinique - Sephora @ co. calitate 9/10
Calvin Klein - Sephora @ co. calitate 8/10
L'oreal - calitate 6/10