| DellyDell a întrebat:

vreau sa imi fac suvite, dar nu permanente ce ce pot sa mi le fac in afara de violet de gentiana roz de castelan si creta?

Răspuns Câştigător
| XocrinaXo a răspuns:

Pentru ocazii speciale poti sa folosesti farduri de ochi in culorile pe care le preferi si in plus nu trebuie neaparat sa te speli pe cap pentru a le da jos.

1 răspuns:
| AlexandraAlexutsa a răspuns:

Poti sa iti cumperi nuantator, nu se ia din prima se ia din a 2 a 3 spalare si are toatte culorile, iar daca nu exista un spray de par care se ia ffff usor numai cand dai cu mana si are toate culorile e un fel de fixativ e 8 lei e foarte bun. funda?