| Kookie a întrebat:

Vreau sa îmi recomandați un bb cream pentru tenul gras.Vreau o marcă bună, un produs de calitate dar nu exagerat în preț. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| pam0pam a răspuns:

Hey! Cand ai tenul gras orice fond de ten ai folosi sau crema cu pigmenti tot se ingrasa. Eu folosesc CC Cream de la Gerovital Happines si dupa ce ma dau cu crema asta cu pigmenti ma dau cu pudra si chiar imi place. Obtii un look foarte natural. Mentionez ca nu am ten cu imperfectiuni. Nu am dat mai mult de 20 de lei pe ea, nici atat nu cred ca am dat.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine folosesti doar pudra compacta mata. Genul asta de creme iti ingrasa tenul indiferent de firma.