| IoanaIoa88 a întrebat:

vreau sa imi schimb numele de pe facebook. dar nu merge, nu mai ma lasa, l.am schimabat de 4 ori.si acum nu mai ma lasa.straight face...
Nu mai pot sa il schimb deloc?

Răspuns Câştigător
| yonnutza a răspuns:

Trebuie sa astepti cateva zile saptamani poate luni. si apoi poate te lasa... eu mi-am schimbat ziua de nastere si nu am putut sa o mai schimb o saptamana si ceva.si... era fix cu o zi inainte de ziua mea rolling on the floor ma rog mai asteapta sper ca totul va fi bine happy funda?