| YoKo399 a întrebat:

Vreau sa va pun o intrebare :)
Pot sa-mi schimb stilul la par? Adica de la acest par : http://www1.pictures.zimbio.com/......8WBwtx.jpg ( asa am eu parul ), il pot face asa : http://ifashionstyles.info/......s-2013.jpg
As vrea sa-l fac ca al Bellei...dar nu stiu daca pot
Fundaa

Răspuns Câştigător
| AlinaClms a răspuns:

Pai de ce sa nu poti?
ti-ar trebui doar o placa(pentru al indrepta) si un breton!big grin

Daca ai sa scop schimbarea culorii parului, nu l toate persoanele le sta cu par roscat, totul depinde de stil, si de tenul tau!
Sper ca te-am ajutat! pa, pa!

3 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Bineinteles.
trebuie doar sa iti faci breton, sa il filezi putin si sa il indrepti.
pentru culoare ar trebui intai sa te decolorezi si apoi sa te vopsesti.
inainte de indreptare recomand folosirea unei protectii termice.

| Zoey112 a răspuns:

Til dai cu placa

| anoon a răspuns:

Da, poti, daca iti faci breton si dupa o sa stai sa-ti intinzi si arzi parul in fiecare zi big grin