| Cris06 a întrebat:

trebuie sa merg la un fel de petrecere, la un hotel, dar avand in vedere vremea nu ma pot imbraca in rochie si sandale, deci as putea sa port blugi, tenisi, bluza si sacou sau fusta, sandale / ghete cu toc si fusta deasupra la genunchi neagra, bluza si sacou? ce sacouri imi recomandati? Sau ce tinute? Nu ma pricep prea bine am 14 ani, funda!

3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Poti sa iti iei si rochie daca vrei, ca nu o sa stati afara, veti sta inauntru. Cred ca iti poti lua o rochie pe care o poti combina cu niste botine si un sacou negru.

| Cristina27061999 a răspuns:

Imbracate in rochie totusi

| LadyMary a răspuns:

Dupa mine nu conteaza cum e afara cand e vorba de petreceri...imbraca-te in Rochie si niste sandale...