| LLG123 a întrebat:

Buna tuturor, am o intrebare, stie cineva de unde as putea sa imi cumpar sau inchiriez costume Belly Dance? De cumparat am incercat toate site`urile straine insa nu imi convin din diferite motive... Aveti idee unde as putea gasi? Dau funda'
Multumesc

2 răspunsuri:
| Admunssen a răspuns:

Probabil acest site iti va fi la indemana. Nu stiu despre calitatea produselor, dar preturile mi se par mai mult decat acceptabile :)
http://catalogcostume.webs.com/

| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Poti incerca bit.ly/1FITGxY sau bit.ly/1CCRRme daca iti plac, ar mai fi si bit.ly/1IE94xD in marimea L sau M care nu e prea indraznet si e mai ieftin. Ar mai fi si bit.ly/1Nr9L16 daca iti place mai mult pe albastru. Funda?