| Ирина19 a întrebat:

Buna tuturor.Maine merg la o nunta si as vrea sa-mi dati ceva idei cum sa-mi aranjez parul.Am parul un pic ondulat, pana mai jos de sani, sa-l las asa natural sau sa mi-l fac cumva? Nu vreau sa merg la salon.

Va multumesc mult de tot!

Răspuns Câştigător
| danya5 a răspuns:

Buna sunt de parere ca daca ai parul ondulat si il umezestu un pic cu un pic de apa si spuma de par si il usuci cu uscatorul de par iese fantastic si nu trebuie sa te duci la salon ca sa arati bine...ador fetele cu aer natural.pup

5 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Este foarte complicat alegerea acesta despre o coafura cand mergi unde va important.
Uite niste sugestii:
1.Ai putea sa-ti prinzi parul sus si daca ai breton il poti pride cu o agrafa sus.
2.Il poti lasa desfacut.
Si multe altele stai in oglinda si incearca sa-ti faci diferite forme care iti plac tie.

| adinaxD a răspuns:

Daca il ai ondulat poti sa il intinzi...
sau poti sa folosesti placa sa il mai incretesti ca sa arate mai bine
sau poti sa iti faci un coc
sau... sa iti faci doar cateva suvite incretite si sa il prinzi intr-o parte cu o agrafa cu floare
sper sa iti foloseasca tongue

| AlinaAlbiNuTza a răspuns:

Salut,sora mea la fel are parul ondulat, eu te-as sfatui sa-ti faci bucle cu fenul de indreptat, apoi il prinzi asa dintr-o parte, sa-l lasi dat drumul pe un umar, va arata super bine. Daca zici ca ai parul lung ar fi sa nu-l prinzi. Un par lung prefera mai mult sa stea liber.Cred ca vei arata mai bine. Succes. Sper ca am fost de ajutor.

| lavender98 a răspuns:

La mine la fel e parul. Si eu de exemplu sa fiu in locul tau, l`as lasa mai simplu si pur si simplu as lua firele de par din parti si le-as prinde in urma cu o brosa, ceva. Nu stiu. Succes!

| lavender98 a răspuns:

Da! Sunt de acord cu adinaxD. Si eu astazi plec la o zi de nastere la restaurant si mi`l indrept la fel.winking