| AlexandraN21 a întrebat:

Buna! Un produs care se da dupa spalarea parului ca sa previna anti frizz?
Multumesc pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Ana1687 a răspuns:

Bună Alexandra, îți recomand să îți iei un ulei de par cu keratina sau sa aplici o cantitate mai mare de balsam pe par înainte de clarire. Eu recomand uleiul de par (care se aplică în cantitate foarte mica deoarece daca aplici prea mult trebuie sa te speli prea des pe cap). Poți folosi și un fixativ inainte sa ieși din casă. Exista și produse speciale, respectiv spray anti frizz, dar pentru mine nu a făcut foarte multe, totuși poate produsul cumpărat de mine nu a fost calitativ. Poți încerca și varianta asta. Zi frumoasa!

1 răspuns: