| gabriellla a întrebat:

Unde as putea gasi un magazin de genti ieftin in Bucuresti, gen toate gentile la 27 sau cev in genul asta? Multumesc.Dau funda love struck

3 răspunsuri:
| Rolleer a răspuns:

Buna daca ai de gand sa cumperi online, atunci iti recomand siteul www.redusimo.ro acolo vei gasi peste 120 de magazine.

| AlessandraMiha a răspuns:

Buna!happy
Pai poti incerca in centrul Bucurestiului, unde gasesti 100% un magazin cu genti,ieftine si frumoase.
Poti incerca si la o librarie care poate nu se bazeaza doar pe rechizite ci si pe pantofi,genti,etc (asa am eu in apropriere o librarie) sau poti incerca la mall Baneasa unde o sa gasesti si genti mai ieftine sau la reducere.
P.Stongueoti incercas si in Carrefour,de la firma TEX, sunt destul de dragute, si totusi ieftine, cum vrei tu.
Mult succes, sper ca te-am putut ajutahappy

| viviraluk a răspuns:

Buna! In centru Bucurestiului stiu ca era mai demult un magazin insa nu stiu daca nu cumva s-a mutat. Poti incerca si online gasesti aici o multime de genti ieftine http://gentionline.net/categoria/genti-dama/genti-ieftine/ bafta pupic