| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos, imi dati si mie o idee de cadou de Craciun pentru iubit?

Răspuns Câştigător
| dianabaumli a răspuns:

Ce zici de urmatoarele idei, sper ca o sa gasesti ceva util...mie imi plac cosmeticele pentru barba mustata sau barbierit...:)

http://trenda.ro/relatie/cadouri-de-craciun-pentru-iubit/

5 răspunsuri:
| GreenVoid a răspuns:

O lenjerie de craciunita.If you know what I mean smug

| UzOm a răspuns:

Un joc sau mai multe pentru PC. Te va pupa unde vrei tu.
PS: Mai întâi vezi ce gen de jocuri preferă.

| iAMVi a răspuns:

O baterie externa, sa-si incarce telefonul cand pleaca pe undeva

| Alexischan a răspuns:

O cana personalizata cu voi si ceva ornamente de Craciun pe ea. Sau cumpara i (si mai bine tricoteaza i tu) un fular de lana.

| Nowheretogo a răspuns:

Un parfum bun, un ceas, un set de ingrijire ( deodorant, aftershave etc)