| ღβ3b3LuSa a întrebat:

Va rog frumos sa imi dati si mie exemple de id-uri, vreau sa imi fac unul nou.

Răspuns Câştigător
| KateNoH8 a răspuns:

Bubble.gum
bebe_loko
bebe_te_xoxo
ciocolata_cu_miere
pink.panther
bebe_love
bebe.cu_aripi
tequila_luv_bebe
crazy. love
si altele [xoxo

4 răspunsuri:
| NimeniCelebru a răspuns:

B3b3_lusha
b3b3.lusha
Beb3lusha
B3. b3
b3b3.kiSS
Cam atat imi vine in minte acum...
Trebuia sa ne zici cum te cheama sau sa ne dai niste idei, ceva ca sa fim mai inspirati.
Oricum pupici dulci, dulci:*:*

| PredatoR a răspuns:

B3b3lusa_just4you
big grin

| dean a răspuns:

Pai ar fi asa: cum te descrii tu ca persoana, cum te caracterizezi o fire deschisa care spune tot ce are pe suflet si nu se da in laturi de la nimic, o fire inchisa care se fereste de lume si de intrebarile celorlalti pentru a le da un raspuns, deci un ultim detaliu ar fi ceea ce crezi tu ca iti place ca nume pentru ID, pe acela sa-l pui, bye!

| Haaaa a răspuns:

Boom23; ala_bala_portocala; ha.ha_srl; madroghezcu_guma laughing idei pe moment laughing