| Ingrid16V a întrebat:

va rog sa ma ajutatihee hee Vreau sa imi fac bretonul intr-un fel, insa as vrea sa stiu daca se poate sa-i spun lui aia ca vreau sa ma tunda doar la breton thinking Se poate asa? Pentru ca parul meu e lung si nu vreau sa il tund... vreau sa fac o schimbare doar la breton. Si cam cat ar costa?

Multumesc multhappy

3 răspunsuri:
| Pufffx a răspuns:

Mai depinde unde te tunzi daca ar fi un coafor normal ar trebui sa dai pana in 10 lei si da poti sa ii spui ca vrei un breton asimetric sau drept \ filat cum vrei.

| Cherilyn a răspuns:

Ii spui sa-ti scurteze bretonul.
Ma indoiesc ca te va costa mai mult de 10-15 lei... happy

| Erzengel a răspuns:

In mod normal ar trebui sa iti tunda doar bretonul daca doresti, deci se poate. Cat despre pret, depinde de frizarie si in ce oras stai. Eu am dat 5 lei pentru tuns breton si o data chiar nu mi-a luat niciun ban pentru ca doar mi-a taiat varfurile din breton.