| ToxiikGirl a întrebat:

Va rogg dati-mi si mie niste idei cum sa m-as putea face la par, pentru a se asorta cu niste blugi stramti, un tricou, si o jaketa de blugi.Numi trebuie neaparat poze doar ideei. App am parul mediu drept. Fundaa

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Poti sa il faci coditze sau sa il lasi liber. la jaketa de blugi nu cred ca mere coc sau coada. coada merge bine la jaketa de piele :X

7 răspunsuri:
| IoanaTempah a răspuns:

Iti poti face un coc lejer, cu cateva suvite de par rebelewinking

| ynna93 a răspuns:

Iti recomand o coada de cal.:d.ar veni super asa mai sus.
http://www.studentie.ro/campus/Coada_de_cal_inalta/c-235-a-108171

| Heidii a răspuns:

Un coc lejer sus sau niste bucle lejere. Te pup! :*

| KoreaJapan a răspuns:

Tricoul este stramt sau larg? lung sau scurt? laughing incearca sa iti prinzi parul intr-o coada simpla sau da-ti parul intr-o parte, ia o panngjlica veca mai lata si mai lunge astfel incar sa o pui in cap asemenea unei bentite. o mica parte din par sa,, iasa afara'' adica sa se afle pe fata... sti si tu. sa vina intr-o parte. panglica poate fi si esarfa laughing incearca una de culoare mai vie daca asa sunt culorile tinutei tale.

| Michy_1562 a răspuns:

Poi ceva mai rebel poti sa-l lasi liber putin mai ciufulit si daca ai carare pe o parte este super:X

| bestgirl1 a răspuns:

Lasal drept sau prindel intr-o coada sau doua si incearca sa nul impletesti.

| Adda_5833 a răspuns:

Il poti ondula insa de la jumatate.Arata super!