| katty_2007 a întrebat:

va rooog ajutor urgent mi-am decolorat parul si nu imi place deloc cum ajung mai repede la culoarea initiala?cryingcrying

5 răspunsuri:
| G a răspuns:

Cauti vopsea in culoarea initiala si te vopsesti. sau il lasi sa creasca. altfel n-ai cum...

| 009 a răspuns:

Te vopsesti

| foxi a răspuns:

Prin revopsire!

| crisa_1520 a răspuns:

Sa nu il nenorocesti mai rau, pana se mai regenereaza foloseste un nuantator cu o culoare mai naturala, atat.

| dudixx a răspuns:

Terbuie sa astepti pana se duce culoarea colorantului...sau cred ca ti-ai luat un colorant permanent.