| anonim_4396 a întrebat:

vi se pare frig pentru tenisi? ca as vrea sa ma imbrac la scoala azi asa: pantaloni de tercot negri stramti un pulover sau o bluza ceva si un sal din ala la gat alb cu negru si haina tip palton pana in talie si tenisi albi...merge?:*funda

Răspuns Câştigător
| αnny a răspuns:

Da,desigur ca merge.Si eu am sa ma imbrac azi ca si tine.Merci pentru idee!

2 răspunsuri:
| Andr33a96 a răspuns:

E f ok.Si eu ma duc cu tenesi azi la scoala happy.

| lipasan a răspuns:

Tenisi cu paltonu nu se inpaca deloc ori sport ori clasic ori elegant nu o conbinatie intre toate 3 ce ori esti emotongue