| imgirl a întrebat:

vineri 2.10.12 am comandat extensii de pe fabrica-de-extensii.ro blond perla..astept sa ajunga curierul si am auzit multe pareri negative..nu stiu ce sa mai cred.a folosit cineva? multumesc!

Răspuns Câştigător
| andreea1405 a răspuns:

Buna! Eu am comandat de la ei extensii blond caramel in urma cu 3-4 luni sunt ok calitativ, comanda a fost expediata fara problema. Singura problema a acestui site este neorganizarea, nu acorda timp clientului si nu ajuta la alegerea nuantei dorite! in schimb daca stii nuanta exacta si faci comanda totul este ok!

1 răspuns:
| gg92 a răspuns:

Ti-au venit? Cum sunt? si eu am comandat ieri. si azi astept sa vinalaughing). sunt bune?