| brunetta24 a întrebat:

Voi la cate grade va intindeti parul cu placa?

Răspuns Câştigător
| Me27 a răspuns:

Depinde de cat de ondulat il ai. Eu am parul destul de ondulat si cam fragil asa ca il intaind la 160-165, dar daca e foarte ondulat si foarte sanatos il poti intinde la 175-180, sau daca este foarte sensibil la 150.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu sunt prietenă cu placa!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Nu folosesc placa, nu vreau sa imi ard parul

| LollypopMe a răspuns:

Eu nu il intind.

| adelinna21 a răspuns:

Depinde grosimea parului, de forma(drept, sau cred, ondulat). daca ai firul de par subtire in jur de 160-170 de grade.incerca temperaturi diferite si vezi care e mai buna pentru parul tau

| sheishappy a răspuns:

190-200