| evyyy30 a întrebat:

Vrea cineva sa devina reprezentant metropolitan? Eu sunt reprezentant si la avon si la metropolitan si la ambele se castiga bine, mai ales produse.La Metropolitan reducerea este de 25% din start iar la avon este in functie de valoarea comenzii, mai mica insa cu mai multe cadouri pentru reprezentant. Daca cineva doreste sa devina reprezentant poate sa ma gaseasca la adresa de mail: evi_eliza06@yahoo.com.

5 răspunsuri:
| scumpik a răspuns:

Auzi nu suntem pe www.reclame.ro:)). ai inteles?

| BBAlyss a răspuns:

Pentru. a fi reprezentant trebuie sa fi major? no?

| jp a răspuns:

Daca vrei sa devii reprezentant metropolitan contacteaza-ma pe oniciu_a@yahoo.com happy

| Alexciordas a răspuns:

big grinSoramea deja are 30 la suta si face un milio sau 2 odata dintr-o comanda.