| Venusgirl a întrebat:

vreau gropita in obraz, insa fara operatie chirurgicala. ati putea sa-mi spuneti un mod prin care imi pot face gropita? pleaase! (T_T)(T_T)(T_T)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se rezolva cu burghiul rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar in mod artificial ti le formezi prin perforarea obrajilor. Nu ai cum altfel, pielea nu e din plastilina. Dar nu inteleg cu ce te incalzeste daca stii ca ti le-ai format tu, nu te-ai nascut cu ele.

| Smerix a răspuns:

Nu ai cum sa faci asa ceva, gropitele le ai din nastere.Accepta-te asa cum esti, sunt sigura ca ai alte calitati mai importante decat gropitelehappy

| RainbowDash a răspuns:

Nu ai cum sa ti le faci.
Eu le am din nastere
Nu sempot forma altcumva happy