| IsabelSweet a întrebat:

Vreau sa imi creasca unghiile mai repede ce pot sa fac pentru ca mie imi cresc greu

5 răspunsuri:
| alecssandra a răspuns:

Recomand si eu solutia pentru tratarea unghiilor de la Farmec care a facut minuni pentru mine, unghiile mele incapatanate care se rupeau saptamanal acum arata decent.Un alt pont ar fi urmatorul: freaca o boaba de strugure de unghii si lasa asa 10-15 min. happyEficient si rapid. Funda?

| Forevăr a răspuns:

Ulei de ricin sau o solutie de la AVON.

| Jenniffer a răspuns:

Farmec- Sotutie pentru tratarea unghiilor cu vitamina B5
Face minuni si iti si intareste unghiile. Il recomand cu caldura. Are efecte garantate.

| Aiied a răspuns:

Incearca uleiul de ricin happy

| Rsganne a răspuns:

Maseaza-ti unghiile cu ulei de ricin happy