| mirela_1694 a întrebat:

Buna vreau sa imi iau o crema de la avon pe nume solutions pentru hidratarea fetei. a incercat-o cineva? e buna?

4 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Eu te pot ajuta doar cu Oriflame daca vrei, sunt reprezentant

| erika13 a răspuns:

Ciao,cremele de la solutions sunt foarte bune si poti sa cumperi linistita crema ca e buna, sunt reprezentanta si bunica mea foloseste vecina ei foloseste cremele si vecina mea si sunt foarte multumite, daca doresti sa comanzi astept mesaj pe site sau pe mess id-ul e erika_fazekas sau e-mail:erika_fazekas@yahoo.com

| CricketXTM a răspuns:

Nu e buna. a incercat mama mea si nu e ff buna sad! funda?

| mirela_1694 explică:

Anutza da-mi te rog id-ul tau:X