| xAndreeax01 a întrebat:

Vreau sa imi iau o placa de indreptat parul pana in 2 milioane, singura care am gasit-o si care imi place ar fi http://www.domo.ro/......nta_SF7225
Cine are si imi poate spune si mie cateva pareri despre ea ar fi super sau imi puteti recomanda altele.Tin sa mentionez ca am parul lung si des si de aceea am ales una lata. Multumesc anticipat!:*

Răspuns Câştigător
| Iulyka90 a răspuns:

Buna! Am avut si eu placa de intins parul de la Rowenta (prima) insa, sincer, m-a dezamagit. Recunosc ca era mai ieftina decat cea de acum. Eu iti recomand Braun (iti las link-ul mai jos) si nu pentru ca am eu neaparat insa am testat mai multe produse de la ei si sunt foarte multumita. Nemtii nu se dezmint cand vine vorba de calitate. Si eu am parul lung si des si functioneaza foarte bine. Iti las link-ul de la Domo (nu te speria de pret) in speranta ca vei gasi mai ieftina in alta parte. Bine, exista si placi Brown mai ieftine dar eu pe asta o am si ti-o recomand cu drag.
..._Braun_ES3

1 răspuns:
| Dolyta a răspuns:

Multe fete folosesc placa de par de la Remington, cica sunt cele mai bune.