| Deea236 a întrebat:

Vreau sa imi prind coada de cal cat mai lung pana in cod si drept, eu am parul lung pana in cod si de mai jos pic si ondulat. Si am incercat sa imi prind coada de cal, dar e scurt pana la umeri. Ce sa fac? Da-mi cateva link!
Multumesc!

Fundita! love struck

Răspuns Câştigător
| missoriginalitate a răspuns:

Ciao draguto pai poti sa-ti dai cu placa doar coada sau poti sa mergi la o anumita cuafeza care iti da cu o anumita solutie care tine parul trei luni intins hei dar totusi mai este o solutie adica poti sa iti cumperi par artificial drept deala care til pu idoar la coada funda succes

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat