| Anna_Anna_1989 a întrebat:

Buna,vreau sa imi vopsesc parul in stil ombre, eu mi-am mai facut varfurile inainte de craciun roscate,daca cumpar vopsea blond imi va iesi stilul, help me! Dau funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine iti iei kit-ul de la L'oreal pentru ombre.

| Silvia93 a răspuns:

Daca stii sa te faci si urmaresti cu atentie tutoriale de pe youtube iti iese
daca nu, cel mai bine e sa furi meserie de la un coafor dupa ce te face prima oara
sau roaga o prietena, singura nu prea poti face.e mai greu ca trebuie sa vezi din spate
si sa faci suvita mai de sus mai de jos..nu doar pui pe varfuri si gata.