| Ioannaaaaaaaaaa a întrebat:

Vreau sa ma ingras.am 53 de kg.nu am putin.nici nu stiu ce forma am.Sunt slabuta asa..singurul lucru care nu imi place este ca atunci cand ma ingras se pune doar pe solduri, oribil! Si am soldurile foarte mari...in rest sunt slaba! Sa scap de grasimea dupa ele nu stiu cum.ma puteti ajuta? sau cum sa m ingras dar sa nu ma ingras 10 kg.laughing maxim 5

1 răspuns:
| MarinaAdina22 a răspuns:

Și eu sunt slabă, mă gândeam și eu odata să mă îngraș, dar gândește-te la cele de la televizor care dau bani pentru a slabi, sper ca te-am ajutat! :*