| Bernoullie a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc, dar am parul cam slinos(nu m-am spalat de 3 zile). Nu prea vreau sa ma spal inainte de vopsire ca dupa aia trebuie sa mai stau si sa-l usuc, iar apoi sa-l spal din nou si o sa mi se ingrase repede. Are ceva?

Răspuns Câştigător
| Ice*Queen a răspuns:

Nu are nimic, din contra, asa este si recomandat sa se faca. Vopseaua NU se aplica pe parul proaspat spalat!

1 răspuns:
| ZoeyMe a răspuns:

Daca parul iti este gras cand te vopsesti nu intra bine vopseaua in profunzimea parului. Spala-te, te costa chiar atat de mult?