| CurcubeulColorat a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc de sarbatori dar nu stiu ce vopsea sa folosesc. M-am mai vopsit o data cu Palette dar nu mi-a iesit chiar asa cum voiam (acum sunt un saten mai deschis, caci m-am vopsit cu blond cenusiu si s-a mai deschis putin insa cu trecerea timpului s-a inchis iarasi). M-am gandit sa folosesc Syoss ca am vazut ca prea i se face atata reclama si ma gandesc ca poate e ceva de ea. Nu vreau sa-mi iese culoarea exact ca pe cutie insa nici nu vreau sa iese ca si cum nu m-as fi vopsit! Ce sfat imi dati?

Răspuns Câştigător
| alissya a răspuns:

Incearca!
pentru ca si eu tot Syoss mi-am luat dar nu m-am vopsit inca, e o v opsea foarte buna avand in vedere ca eu nu sunt in tara si aici e destul de scumpa fata de palette si de celelalte.
si eu vreau sa ma vopsesc satena deschis si am gasit culoarea perfecta love struck( pentru mine ), iar verisoara mea de 2 ani tot Syoss foloseste deci din cate stiu e foarte buna!
alt sfat nu iti pot da deocamdata, doar atat : incearca!
daca ma vopsesc saptamana asta iti las un mesaj si iti spun daca imi place cum a iesit sau nuwinking * promit /

5 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Vopseaua Syoss este foarte buna, eu m-am vopsit si mi-a iesit ce culoare vroiam love struck

| 10011993 a răspuns:

Eu ma vopsesc cu brilliance si e intra-adevar foarte buna, culoare iese exact ca pe cutie( asta daca ai parul de culoarea celuiindicat pe cutie)winking deci te sfatuiesc sa incerci si tu!winking

| roxanaaaaaa_3049 a răspuns:

Eu folosesc Loncolor Natura si sunt super multumita de ea! m-am vopsit brunet la inceputul verii si dabea in august mi s-a dus vopseaua, tinand cont ca am fost la mare si am stat numai cu capul in apa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://minilink.ro/bt

| Loredana_9317 a răspuns:

Un singur sfat nu te mai vopsi, iti arde parul si la o anumita varsta o sa-ti cada. Mai bine mergi si ti-l aranjezi putin, ti-l tunzi e mult mai bine kiss.