| Jasmine18 a întrebat:

vreau sa ma vopsesc oarecum roscata, sa fie un roscat mai inchis decat prea deschis, sunt satena inchis, si ma gandeam daca ar merge nuantator roz, ce ziceti?

4 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

Un roscat intens se potriveste bine la saten inchis:) te-as sfatui sa-ti faci fie suvite, fie umbra la varfuri...ca sa nu regreti mai tarziu dupa culoarea ta naturala si sa nu fii nevoita sa te vopsesti dupa perioade mici de timp:) Pentru o vopsire corespunzatoare, ar fi cel mai bine sa mergi la un coafor...acolo va sti cel mai bine ce vopsele sa foloseasca, tu doar prezinta-i o poza cu rezultatul pe care il doresti:) niste sugestii:
https://www.google.ro/......ps?/search
bafta!:*

| ElenaSA a răspuns:

Rozul este iesit din comun. Incearca suvite de un rosu viu - si nu multe, ci doua undeva catre tample.

| zăGhost a răspuns:

Nu merge roz!
Du-te la coafor.
Bine au zis fetele, fă-ţi câteva şuviţe mai întâi, să vezi dacă îţi place roşul.

| DeeaDee18 a răspuns:

Da se potriveste.