| AnDutZzA020 a întrebat:

Vreau sa-mi decolorez vârfurile părului dar inca le am albastre de la vopsea. Ma spăl in fiecare zi dar tot nu scap de acel albastru. Daca imi decolorez vârfurile albastre vor ieşi blonde sau albastru deschis? sad Funda

2 răspunsuri:
| Dayuuum a răspuns:

Nu vor iesi albastru deschis, stai linistita. Mai spala-te bine de vreo 2-3 ori ca sa se mai ia macar putin, si dupa decoloreaza-te la varfuri. Vei obtine blond happy

| terminallyCapricious a răspuns:

Daca vrei sa folosesti decolorant pe varfuri, ele vor avea un blond foarte deschis dupa.
Sper ca te-am ajutat! :0)