| lorta a întrebat:

Vreau sa mi fac un site de fashion si nu stiu ce nume sa am, daca aveti idei bune mi ar fi de mare ajutor!:*

Răspuns Câştigător
| floweray a răspuns:

Dintre variantele oferite pana acum, eu personal as vota cu urmatoarele: Chic Boutique, In pas cu moda, Your Fashion.

Ca sa-ti faci Site-ul, te sfatuiesc pe www.ucoz.ro, care e complet in romana, Gratuit si usor de folosit.

Aici ai un tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!

6 răspunsuri:
| xxDudaxx a răspuns:

Chic Boutique
funda?:*

| dddddadada a răspuns:

Eu m-am gandit la "Exterminatorudeparticuleverzicudiplomadehainefashion" dar nu cred ca intra in pagina thinking

| Adryanna2000 a răspuns:

Ce zici de ''Pe gustul tuturor'' sau ''In pas cu moda''.

| TePupiic a răspuns:

Sfaturi pentru tine!, Fashion 4ever, Trouble with Fashion (nu prea merge), Remember The Fashion, Peace, Love `n` fashion!, Beauty for all, Rimel, Really Fashion, Your Fashion... Nu mai stiubig grin Funda! :*

| Teo08 a răspuns:

Ai putea face >

| DIENUTZA12 a răspuns:

Fashion is my job
nu uita de moda!