| Ellutza16 a întrebat:

vreau sa-mi spuneti cu ce as putea sa-mi deschid parul[sampon sau alt produs dar sa nu arda parul.] eu am parul cret si culoarea naturala este saten dar m-am vopsit bruneta anul trecut si inca am brunet in par as vrea sa fac o schimbare macar sa-l deschid la culoare mai mult. daca stiti ceva ce ati folosit pe propria piele spune-ti-mi va rog.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://lifepassionandbeauty.blogspot.ro/......ui-cu.html fa tratamentul asta o data pe satamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lamaia decoloreaza parul vopsit.
Dupa ce iti speli parul, clateste-l cu apa cu zeama de lamaie.
happy

| AlexandraM888 a răspuns:

Poti folosi vitamina C, sa iti macini vreo 10 15 bucati si sa le amesteci cu sampon anti-matreata, pe care pe urma il aplici pe par si stai asa o ora inainte sa te speli, ar trebui sa vezi ceva schimbari!