| 10011993 a întrebat:

vreau sa stiu si eu cam cat costa o sedinta la solar si cam cat de des este bine sa se repete:*

Răspuns Câştigător
| laviii a răspuns:

1 leu minutul. poti sa iti faci abonament. pentru inceput fa cate 5 minute dar dupa acea poti face 10 si poti merge aproape in fiecare zi :d daca nu exagerezi nu dauneazahappy

6 răspunsuri:
| costin1306 a răspuns:

In jur de 2 lei minutul, are foarte multe contraindicatii si nu ti recomand, daca vrei sa te bronzezi pentru un eveniment sau ocazie vezi ca sunt alte metode mai putin daunatoare.

| costin1306 a răspuns:

Uite : Bronzarea naturala (UV free) cu DHA

Chic Salon a adus in premiera in Romania, o noua metoda de bronzare naturala, rapida si care nu afecteaza in mod negative pielea Asadar nu este crema autobronzanta si nici solar. Se obtine un bronz uniform, rapid (procedeul de bronzare dureaza doar 30 minute), eficient (este necesara doar o singura sedinta), sanatos si durabil. Pe scurt, este "ultimul ragnet" in domeniu, iar Vedetele de la Hollywood utilizeaza acasta metoda de bronzare inca de multi ani.

Totul se desfasoara cat se poate de simplu. Singura conditie: o piele proaspat spalata, fara urme de crema sau produse de machiaj. Solutia speciala pe care o gasiti doar la Chic Salon, nu ususca pielea, dimpotriva, chiar o hidrateaza si nu exista riscuri cancerigene.
Dupa cateva minute, primele rezultate sunt vizibile, continuand sa se accentueze in urmatoarele 4-8 ore. Culoarea bronzului este una naturala si intensa, iar bronzul obtinut dureaza 7 pana la 12 zile.
Pentru rezultate optime este foarte importanta hidratarea pielii.

Contraindicatii:

Nu se recomanda persoanelor care sufera de diabet si persoanelor cu vitiligo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decat sa intrebi cat costa o sedinta, mai bine intrebi cu ce boli te poti alege daca mergi la solar. happy

| DeEdEe_9399 a răspuns:

Buna :* eu frecventez solarul costa 1 leu minutul, si eu merg in fiecare saptamana la solar :X Si nu mi-a aparut nimic pe piele cum vorbesc unii` chatterbox deci poti sa frecventezi in fiecare saptamana oh go on

| Ana_8490 a răspuns:

Dar de ce nu folosesti autobronzantul?

| NiKkKoOo a răspuns:

Bunalove struck nu stiu sigur daca sau mai scumpit preturile in ultima vreme dar eu ...stiam ca in jur de 30-40 de ron cam asa dar pe parcurs poate sau mai ieftinit sau scumpit iar in legatura cu a doua intrebare ar trebui sa se repete cam la 2-3 saptamana... funda?love struck