| Nebul2k19Adrian a întrebat:

Buna, vreau sa stiu si eu ce îmbrăcăminte se potrivește pentru un băiat cu parul blond cu ochii albaștri

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un trening albastru; cămașă albă sau albastră cu blugi și adidași albi; sacou albastru cu cămașă albă, blugi albaștrii și adidași albi.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negru

| Sekim a răspuns:

Caută pe YouTube outfit boys sau urmărește pe Instagram @bustaromania, mai fac ei concursuri din când în când cu outfit battle și vezi care îți place cel mai mult și are nota mai mare. Nu cred că părul blond și ochii albaștrii influențează outfit ul ci cum sa îl faci, sa asortezi.

| Michaeel a răspuns:

Îmbrăcămintea nu tine de ce culoare ai la par sau la ochi, asta e chiar un lucru nesemnificativ. Nu exista haine pentru parul blond sau haine pentru ochii albastrii laughing depinde cu ce te simți tu confortabil și ce îți vine bine pe corp dar cum vine asta, te îmbraci după culoarea ochilor și a parului rolling on the floor