| bubualyy a întrebat:

vreau sa va intreb ceva : cum sa te dai cu frunze de nuc? ca e mai natural sa te bronzezi decat la soare laughing) stie cineva? trebuie sa fac ceai ceva de genu? si cum sa ma dau cu el daca e ceai?! va pup si astept raspuns, va pup :*

Răspuns Câştigător
| zepssy a răspuns:

Bronzatul la soare e cel mai sanatos. In afara de faptul ca poti capata o nuanta frumoasa a pielii, te incarci cu vitamina D care iti face pielea mai stralucitoare si sanatoasawinking Cu frunzele de nuc nu faci decat sa te "manjesti" happy

2 răspunsuri:
| VioreL_8246 a răspuns:

Nu cred in chestia asta sunt "leacuri babesti " ca sa le spun asa, cel mai bine o crema si un soare bun DIMINEata, dimineata te poti bronza foarte frumoswinking bye :*

| buburuza12 a răspuns:

Nu cred ca te poti bronza cu frunze de nuc. acelea se folosesc pentru a inchide nuanta parului in mod natural... happy