| DeliciOaSaTaa a întrebat:

vreau sa va intreb s-au sa va cer mai degraba sa va cer niste site-uri in care sa gasesc niste videoclipuri cu modele de coafuri mai misto sau puteti sa-mi esxplicati voi plz dau funda la cel mai convingator si de folos raspuns si pentru macheaje miar trebui niste videoclipuri oricum darti multe site-uri pooop.

4 răspunsuri:
| EnVogue a răspuns:

Salut,

www.hairbrained.me este o comunitate special facuta pentru hairstilisti dar si pentru. amatori care vor sa invete trucuri despre coafuri. Sunt multe filmulete si poze;)

| SRJ a răspuns:

Buna,

la intrebari serioase, raspunsuri serioase:

Intra aici http://www.taaz.com/! Iti incarci o poza cu tine si simulezi sute de coafuri. Astfel, vezi ce ti se potriveste in functie de forma fetei, culoare ochi, buze, nas, etc.

Nu te orienta dupa fotografii de pe Internet. Coafura nu e o masina de spalat, coafura te reprezinta si nu are formula magica!

Asa cum spunea si mai devreme, sa imi dai de veste!

| allyson a răspuns:

Hey!
uite incearca aici poate gasesti ceva super!
http://www.youtube.com/user/bubzbeauty#p/u/123/tfLdsmic_90