| 123321998896768 a întrebat:

vreau sa va mai intreb ceva, ce faceti voi cat ploua afara? funditaaa!big grin scuze categoria.

Răspuns Câştigător
| Kesha1428 a răspuns:

Pai uite ce fac eu:
Citesc
desenez
scriu compuneri
scriu in jurnal
stau la pc
stau pe mess
stau pe TPU
vorbesc cu mama despre lucrurile pe care le faceam cand eram mica
vorbesc cu mama despre lucrurile pe care le facea ea cand era mica
fac caiete amuzante
caut imagini pe net
caut melodii pe net
ascult muzica
dansez
ma joc cu fratele
etc. Funda?

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Vad un film!
de ex ieri am inceput sa ma uit la alien big grin

| Isabelamaria21 a răspuns:

Desenez!

Răspuns utilizator avertizat
| Дηdu a răspuns:

Pai cand ploua imi fac unghiile de obicei sau stau pe mess,vizionez filme noi, imi invit prietenele la mine, mai vorbim una alta ca intre fetele... sunt multe care le poti face cand ploua! fundita?big grin

| chelie91ptm a răspuns:

Vorbesc cu iubi pe mess sau stau cu eabatting eyelashes :X

| C0nflic7 a răspuns:

Beauty & Fashion laughing, ne pregatim sa se opreasca ploaia

| xQueenOfDisaster a răspuns:

Eu când plouă afară, chem de obicei prietene pe la mine şi stăm la pc, cântăm, scriem oracole şi alte chestii, vorbim. Când nu le chem pe la mine : stau la pc, mă uit prin dulap să fac curat şi mai găsesc alte haine laughing, caut filme online, mă mai uit şi la TV, din când în când mai joc jocuri, citesc bloguri, răspund pe TPU. (:

| Baracuda a răspuns:

Buna...Eu de exemplu cant la chitara, sau stau la calculator... laughing