| antigoni a întrebat:

Vreau sfaturi de la voi fetelor: cum trebuie sa ma machiez daca am parul blond-cenusiu, pielea bronzata si ochi caprui (uneori verzi)?

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Buna.
Merge un negru, auriu, un maro mat si un roz ( sa nu fie foarte stridente).
Sau te poti doar cu un tus.

Take care.

| Ralucush123456 a răspuns:

Hey... nu iti pot scrie printr-un mesaj. Da. Mai pot fi admina la o pagina happy. id-ul meu : lenutza_raluca si fb-ul e asa : Raluka Lenuta am o poza cu un hanorak rosu. :* Merci.

| Marcela2Diana a răspuns:

Pai rimel si in colturiile ochiului poti folosii negru sau amro inchis( folosirea fardului in colturiile ochiului sus si jos da impresie de ochi mari) si cel mai important este sa folosesti argintiu sau portocaliu in obraji va da impresie de un ten frumos si perfect