| Annette a întrebat:

Vreau si eu cat mai multe site-uri de unde pot cumpara online insulete (un fel de bocanci) pentru. fete.Va rog frumos de tot, caut de ceva vreme si nu gasesc.Sa nu fie nici prea scumpe.

2 răspunsuri:
| DeliaMarius a răspuns:

Aici gasesti orice model vrei. http://www.lovelyshoes.net/Wedges-c25

| Mafia4ever a răspuns:

Vrei sa fie gen rock? Eu iti recomand skateri cu sireturi diferite. Cauta pe ent "skateri americani" si sunt acolo multi si foarte foarte frumosi. Sper ca te-am ajutat /. Funditaaa?