| dudii a întrebat:

Bunabatting eyelashes vreau si eu niste masti de par bune care le-ati incercat si voi.Sa fie fara ulei de masline sau ricin ca nu-s buneoh go on adica pe mine nu m-a ajutat.multu' happy dau funda :X

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
eu folosesc cu succes masca de ou cu ulei de masline/gaz macerat cu usturoi/spalat parul cu frunze de pelin/urzica/nuc/brusture si nu ma pot plange, am parul lung si am irosit bani multi pe toate produsele de nimic.
O zi frumoasa sa aihappy

| Kasia a răspuns:

1. o jumatate cana miere
3 linguri ulei de masline
o capsula de vitamina E

2. o jumatate ciocolata neagra topita
2 linguri iaurt
2 linguri miere
1 banana
Se aplica pe parul umed

3. 1 banana
1 albus ou
2 linguri iaurt
2 linguri ulei masline
2 linguri miere

4. 1 avocado
1 banana
1 ou
3 linguri ulei de avocado/masline
3 linguri smantana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Prepară o mască pentru păr rezistent în felul următor: amesteci două gălbenuşuri de ou cu două linguri de ulei de ricin, până când preparatul devine un fel de maioneză. Acoperi părul cu o folie de plastic şi lasă masca să acţioneze timp de 20 de minute.
Te pup!

| Danyelytha a răspuns:

Buna si eu am incercat multe produse.
Ce mia folosit a fost cateva fiole de la revalid si sampon.
Cauta in farmacii:*

| crazyangel05 a răspuns:

Incearca mastile de la garnier sunt destul de bune, dar mai bune sunt cele naturale facute in casa