| FataCuOchiCapruiX a întrebat:

Buna vreau si eu numele unor reviste de la chioscurile de ziare care sa fie despre moda, stil si fetehappy mersik dau fundita la celemai bune

5 răspunsuri:
| 123321998896768 a răspuns:

Buna! poti cumpara Bravo girl!,coogirl,popcorn(mai mult pentru. vedete)OK!(pentru vedete) glamour,vogue,cosmopolitan,elle,instyle, bazaar, flare.cam atat stiu eu dar poti sa te uiti la chiosc si gasesti mai multe de moda sau poti intreba. sper ca te-am ajutat pa-pa.

| Love96_3971 a răspuns:

Cool girl, bravo girl, ELLE, Luxury.

| Ciuuf a răspuns:

Bravo...primesti si un cadou la ea

| sweetmind a răspuns:

Hey! sunt multe reviste despre asta:bravo girl, cool girl, glamour, bravo,... ai putea sa mergi la un magazin unde revistele sunt pe rafturi si sa te uiti la fiecare inainte de a o cumpara, ca sa vezi daca continutul iti place!:*

| InvisibleUnicorn a răspuns:

Eu citesc JOY si Glamour si le recomand pe amandoua happy JOY are cate un cadou in fiecare luna ( esarfe, accesorii etc.). Cool Girl mai este interesanta, de asemenea. ELLE, Marie Claire, Cosmopolitan, The ONE, Unica; Mie astea imi plac. happy